Nie masz Facebooka ?
Nie istniejesz!
Trudno wyobrazić sobie firmę, która nie jest obecna w social mediach. Nie bez przyczyny mówi się, że jeśli kogoś nie ma na Facebooku – prawdopodobnie nie istnieje. Media społecznościowe są tak popularne, że wiele osób szukając opinii czy oferty danego przedsiębiorstwa, zagląda właśnie na nie. Nic więc dziwnego, że każda firma powinna posiadać osobę, która zajmie się profesjonalnym marketingiem w social media.
Skuteczna reklama to zaklęcie!
Zdaj się na nas w tworzeniu tekstów dedykowanych, sponsorowanych i reklamowych – odpowiednie hasło reklamowe jest jak zaklęcie! Może sprawić, że odbiorca nie tylko zainteresuje się Twoją ofertą, ale i zapamięta ten slogan na wiele lat.
Niech mówią (dobrze) o nas …
Dobra współpraca z mediami to często podstawa do wyjścia z każdego kryzysu! Zorganizujemy Twoje kontakty z mediami. Sukces konferencji prasowej to składowa wielu elementów. Pomożemy Ci ją zorganizować, przeprowadzić i osiągnąć doskonały wynik!
Broker informacji
Potrzebujesz konkretnej informacji, ale nie masz czasu na szukanie? Pomożemy Ci! Wyszukamy i przeanalizujemy potrzebne informacje, dostarczając Ci wiedzę w pigułce.
Event wizytówką Twojej Firmy!
Kamieniem węgielnym wszystkich wysiłków promocyjnych jest dobra organizacja eventu. Mamy odwagę wprowadzać niestandardowe rozwiązania. Indywidualne podejście do każdego zlecenia gwarantuje, że zabłyśniesz na rynku!
Gingerpr © 2019